Stowarzyszenie nasze kontynuuje idee propagowania turystyki rowerowej związane z szlakiem Leśno Rajza jak również propaguje turystykę rowerową jako sposób na zdrowsze życie. Inicjatorem założenia Stowarzyszenia był Jacek Lubos wraz z grupą aktywnych rajzerów. Obecnie Stowarzyszenie działa jako grupa nieformalna skupiająca sympatyków szlaku Leśno Rajza jak i ogólnie pojętej turystyki rowerowej. Strona nasza jest utrzymywana solidarnie, wyłącznie nakładem i staraniem grupy redakcyjnej. Współpracujemy często z wieloma innymi grupami rowerowymi jak i z niezrzeszonymi bikerami. Często wspólnie rajzujemy z kolarzami ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Radzionkowa, Klubem Turystyki Rowerowej przy Parafii NMPJ w Orzechu, Bytomskim Klubem Turystyki Kolarskiej Catena i wieloma innymi miłośnikami dwóch kółek.

Skład grupy redakcyjnej:

Krzysztof Pakuła (Krzychu) – redaktor wiodący (długodystansowiec, lubi rajdy na orientację, chętne zalicza nowe gminy)

 

 

Wojciech Samorodny – redaktor ( nie lubi asfaltów, trasy cross-country to jego żywioł)

Wojciech Samorodny

Waldemar Pokoleńczuk (Padre.Waldemaro)- redaktor (wytrawny turysta, nie gardzi asfaltowymi trasami, fotografia to jego żywioł)

 

 

Lucjan Habrajski (Lukas)-  redaktor śledczy (znawca okolicznych lasów, lubi długie rajzy oraz odkrywanie nowych szlaków)

Rajnold Franke (Holdek) – admin (pasjonat lokalnej historii, lubi trasy szosowe jak i przełajowe)

e-mail to admin: holdekira@gmail.com

Share