Od Jakuba do Jakuba

plakat jakub nowy

 Mamy już ponad 30 uczestników wycieczki „Od Jakuba do Jakuba” reprezentujących m.in. Kalety, Woźniki, Psary, Radzionków i Lubszę. Załatwiona jest msza św. w Dyrdach (tylko zrządzenie losu może nam tu namieszać), mamy przychylność proboszczów w Lubszy i Sączowie. Ognisko korygujemy na grill. Kwestia zwiedzenia lotniska w Pyrzowicach pozostaje cały czas otwarta. Jak tylko coś w temacie się ruszy- poinformujemy. W bieżącym tygodniu opublikujemy też całość trasy, jaką pojedziemy 6 sierpnia.

Jacek Lubos

Zapraszamy.

 

One Response to Od Jakuba do Jakuba

  1. admin says:

    Wiadomość z ostatniej chwili- niestety nasza inicjatywa wiążąca się z chęcią obejrzenia w Porcie Lotniczym Pyrzowice czegoś więcej niż wszystko to, co jest ogólnodostępne, nie spotkała się ze zrozumieniem ze strony Zarządu Spółki Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze. Pani z działu marketingu narobiła złudnych nadziei, zaproponowała napisanie pisma. Po podjęciu tego kroku trwało oczekiwanie na odpowiedź- jednak zajmujący się tematem Pan Piotr, po kilku dniach nieosiagalności pod telefonem, dziś właśnie kategorycznie oświadczył, że nie ma takiej możliwości (motywując to zrazu Światowymi Dniami Młodzieży, które przecież kończą się na 6 dni przed naszą wycieczką).
    W Balicach można- jest nawet 8 różnych tematycznie wycieczek- w Pyrzowicach już nie. Szkoda. Może w przyszłości coś się zmieni w tej kwestii. Tak więc zahaczymy co prawda o lotnisko, ale nie wgłębimy się niestety w jego tajniki.

Dodaj komentarz

Share