Rajza Noworoczna „Na Stanica na Truszczyca – Anno Domini 2019”

Sympatycy Leśnej Rajzy tradycyjnie Nowy Rok uczczą pierwszą w 2019 r. rajzą. Możesz spalić świąteczne naddatki energetycznie razem z nami. Spotykamy się o 9:30 na Pasiekach przy mapie i ławeczkach. Potem przejedziemy leśnymi duktami do Stanicy Rowerowej na Truszczycy. Tam trochę grilowania i oczywiście noworoczne toasty. Potem każdy wraca wyłącznie leśnymi duktami do domu. O koło 14:00 mogą pojawić się opady. No i skoki narciarskie się zaczynają. WSZYSTKIM RAJZEROM I ICH RODZINOM DOSIEGO ROKU.

Zapraszamy na rajzę.

R. Franke

NINIWA TEAM znów na trasie – Camino

Obejrzyj fotorelację

Dzień VI

„Niech św. Stanisław uczy Was tej wolności, która nie jest biegiem na oślep, ale zdolnością rozeznawania celu i obierania najlepszych dróg postępowania i życia. Niech Was uczy szukać zawsze i nade wszystko przyjaźni z Jezusem” – to fragment listu, który napisał papież Franciszek do arcybiskupa Piotra Libery w 450. rocznicę śmierci św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży.

Bike slow travel, czyli nic nie muszę, ale mogę

Już niecałe siedem miesięcy zostało nam do kolejnej wyprawy rowerowej. Będzie to podróż z Białegostoku do Przemyśla, albo z Przemyśla do Białegostoku – zależy to tylko i wyłącznie od dostępnych połączeń kolejowych.

Czeka nas osiem dni rowerowej rajzy przez magiczny Wschód – tygiel różnych kultur, rezerwuar dzikiej przyrody i zapierających dech krajobrazów.

Czytaj dalej

 

Share