KIELCE BIKE EXPO 2019

Kielce to sympatyczne miasto położone w środkowo wschodniej Polsce gdzie odbywają się między innymi międzynarodowe targi rowerowe Bike-Expo Kielce. Impreza bardzo mi się podobała,bardzo dużo nowości technicznych, mnóstwo rowerów, ciekawych gadżetów i przeróżnych rowerowych akcesorii od oświetlenia , sakw, kasków,okularów z wbudowanym wewnątrz lusterkiem,obuwiem i kosmiczną odzieżą.  Każdy tu znajdzie coś dla siebie i zapozna się z nowościami i rozwiązaniami o jakich nie myślał. Jednak nie da  się zauważyć jednego, tego iż rowery tzw. elektryki wypierają rowery analogowe, nawet grawele reprezentowane na targach były już elektrykami, nic tylko czekać na elektryczną szosę.

Po przyjeździe do domu natychmiast oglądałem rowery na których jeżdżę i zadałem sobie pytanie.

Jak ja na tym jeżdżę i czy na tym da się jeździć?

 

Wejście na targi.

Na wakacyjne i nie tylko wojaże.

i inne ciekawe nowinki techniczne gdzie można w godzinę przerobić swojego analoga na elektryka.

a zamiast tradycyjnego łańcucha pasek

wrażenie robiły też tylne kasety

również można było zobaczyć rower 1000 +

inne ciekawe rowery

kosmiczną odzież

 

i powrót do przeszłości.

 

Zbliża się bardzo fajna impreza.

Przed nami wyjątkowa edycja X Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO

Miłośnicy wycieczek jednośladami, właściciele sklepów i producenci części rowerowych wezmą udział w największej i najważniejszej branżowej wystawie poświęconej rowerom w Europie Środkowo-Wschodniej, która odbędzie się od 19 do 21 września 2019 w Kielcach.

Przyda się podczas awarii.

Interesujący wyciąg z taryfy przewozowej KZK GOP, czyli przewóz roweru bez zgody kierującego pojazdem w soboty, niedziele i święta, we wszystkie dni w miesiącach lipiec, sierpień oraz w pozostałych miesiącach roku w dni robocze od godziny 18.00 do 5.00 dnia następnego. Zastanawiam się czy kierujący znają treść. Podsyłam link do taryfy. Paragraf 5 pkt.3

http://www.kzkgop.com.pl/strony/p-1-taryfa-przewozowa-2.html

 
Share